akreditační značka COV Certifikace výrobků a procesu svařování

Certifikační orgán pro certifikaci produktů (certifikační orgán č. 3148) společnosti DOM – ZO 13, s.r.o. je akreditován Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC 17065 v rozsahu daném v příloze k osvědčení o akreditaci. Certifikaci produktů poskytujeme v oblastech výroby kolejových vozidel, výroby ocelových konstrukcí, výroby tlakových zařízení, stavebnictví, elektrotechniky a dalších oborech. Toto oprávnění si můžete stáhnout zde. Platnost námi vydaných certifikátů systémů managementu, procesu svařování a výrobků si můžete ověřit zde. Seznam pozastavených a odebraných certifikátů naleznete zde.

Hlavním přínosem certifikace firmy je ten, že zúčastněným stranám (dodavatelům, spolupracovníkům, zákazníkům) poskytuje osvědčení o tom, že daná firma dodává výrobky nebo služby (produkty) splňující očekávání zákazníků a je v souladu s příslušnými požadavky technických norem. Certifikace je tedy vhodná pro všechny, kteří chtějí prokázat, že trvale poskytují výrobky nebo služby, které splňují požadavky těchto technických norem. Zavést a následně certifikovat produkty se vyplatí firmě jakékoliv velikosti. Zavedení a certifikace systému vede ke zvýšení firemní image a zviditelnění v rámci konkurence a v neposlední řadě také umožňuje snazší a rychlejší přizpůsobení firmy měnícím se požadavkům zákazníků. Postup certifikace naleznete zde.

Náš certifikační orgán poskytuje následující služby certifikace produktů:

Proč se nechat certifikovat naší společností?

Posuzováním a certifikací výrobků a procesu svařování se zabýváme již od roku 1999 a mezi naše klienty se dnes řadí stovky malých i velkých firem. Naši auditoři jsou pracovníci, kteří působili ve výrobních firmách a jsou špičkovými odborníky v oblasti svařování, výroby kolejových vozidel, výroby ocelových konstrukcí, elektrotechniky a dalších oborech. Naše postupy certifikace jsou založeny na základech profesionálního přístupu a nestranného posuzování, prohlášení o nestrannosti můžete stahovat zde.

Naše společnost splňuje všechna kritéria, která definovala sekce kvality Hospodářské komory ČR pro takzvaný "Kvalitní certifikát". Definici kvalitního certifikátu můžete stahovat zde.

Nabízíme širokou oblast certifikačních služeb v oblasti strojírenství, stavebnictví, elektrotechniky a informatiky. Všechny námi vydané certifikáty jsou vedeny v našem informačním systému a jejich pravost je jednoduše ověřitelná přímo na našem webu.

V případě, že požadujete certifikaci výrobků za účelem označení CE, více informací naleznete na naší stránce věnované posuzování shody.

Jak postupovat v případě zájmu o certifikaci

01
Seznamte se s postupem certifikace na našem webu.
Detail arrow-right
02
Pro bližší informace se můžete obrátit na kterékoliv naše pracoviště.
Detail arrow-right
03
Pro zahájení certifikačního procesu je třeba podat příslušné žádosti o certifikaci.
Detail arrow-right

Pokud jste našimi certifikovanými klienty

Můžete používat certifikační značku pro příslušnou kombinaci norem, podle nichž jste certifikováni. Zahájení používání certifikační značky je podmíněno oznámením certifikačnímu orgánu a dodržováním pravidel pro použití certifikační značky.

Zobrazit pravidla

Certifikační značky pro klienty certifikované podle norem pro systémy managementu jsou ke stažení ve formátu .svg a .png

V případě, že máte zájem o zde neobsaženou kombinaci norem na značce, kontaktujte nás prosím emailem na info@domzo13.cz a my vám značku zašleme.

Čekejte prosím...
cross